کوله پشتی تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی می توانند تاثیر بسزایی در گسترش کسب و کار شما داشته باشد. کوله پشتی ها از جمله کالاهای بسیار پرکاربرد هستند و در تمامی سنین مورد استفاده قرار میگیرند. اگر در کسب و کار خود تعامل بیشتری با قشردانش آموز و دانشجو دارید، یکی از بهترین راه حل ها این است که از طریق کیف های تبلیغاتی با آنها ارتباط برقرار نمایید. با هدیه دادن یک کوله پشتی، نه تنها توجه مصرف کننده، بلکه اطرافیان و هم کلاسی های آنها را نیز به برند خود جلب خواهید کرد. از آن جایی که یکی از ملزومات مهم برای دبستانی ها و پیش دبستانی ها، کیف مدرسه است و از اولین اقلامی که والدین برای کودکان خود تهیه می کنند کیف است، شما می توانید از این فرصت استفاده کنید. و برای تبلیغات کسب و کار خود، این کیف های تبلیغاتی را برگزینید.
برای انتخاب این کالا برای تبلیغات باید به نکاتی توجه داشته باشیم. از جمله مواردی که در بخش کوله های تبلیغاتی بسیار مهم است این است که نوع جنس و کیفیت و همینطور ظاهر این کوله ها باید متناسب با بدن افراد باشد زیرا فقط مشخصات ظاهری کالا کافی نیست و اندازه این کوله ها باید متناسب با افراد باشد، بنابراین باید در این مورد وسواس به خرج دهیم.

تفاوت کوله پشتی تبلیغاتی برای آقایان و بانوان:
همانطور که گفته شد، اندازه کوله پشتی تبلیغاتی بسیار مهم است و با توجه به نوع استخوان بندی میان بانوان و آقایان و حالات فیزیکی بدن آن ها باید کوله پشتی مناسبی در این بخش انتخاب کرد برای مثال آقایان استخوان بندی درشت تری نسبت به بانوان دارا هستند، و طول و عرض پشت و کمر خانم ها تا حد معینی نسبت به آقایان کمتر است.

عوامل مورد توجه برای سفارش کوله پشتی های تبلیغاتی:
یکی از ویژگی های کوله پشتی مناسب جنس تشکیل دهنده ی آن است. بهترین جنس برای تولید، برزنت و یا چرم میباشد، تا به راحتی تغییر شکل ندهند و محتویات داخل آن به هم نریزد.
از لحاظ اندازه کوله ها میبایست متناسب با جثه فرد باشد، برای مثال اگر میخواهید برای دانش آموزان و یا کودکان کوله های تبلیغاتی تهیه کنید و با استفاده از آن ها تبلیغات انجام دهید، باید این را در نظر بگیرید که جثه دانش آموزان از والدین خود کوچکتر است. بنابراین توصیه میشود اگر که قصد تبلیغ در بین دانش آموزان را دارید، از کوله پشتی های کوچک تر استفاده کنید.
 همچنین برای افزودن کیفیت، کوله ها باید به گونه ای باشند، که بندی در ناحیه ی کمر داشته باشند، تا فشار ناشی از سنگینی کوله را بر کمر افراد کاهش دهند و یا با استفاده از بند کمر سنگینی و وزن کوله را بر قسمت های بدن افراد تقسیم کنند. از دیگر موارد مهم جهت سفارش کوله های تبلیغاتی باید به این نکته توجه کرد که تسمه های آن باید به صورت متقارن تنظیم شده باشند و عدم تقارن این تسمه ها باعث برهم خوردن تعادل بدن میشود که به این نکته باید خیلی توجه داشت.

تاثیر قیمت بر کوله های تبلیغاتی:
در واقع ارائه کیف های تبلیغاتی با کیفیت بسیار حائز اهمیت است. قطعا شما نمی خواهید هزینه ای که برای بازاریابی می کنید، هدر رود!
بنابراین به دنبال تهیه کیف مدرسه تبلیغاتی ارزان قیمت نباشید. چرا که برخی از این محصولات غیر استاندارد، به کمر بچه ها آسیب جدی وارد می کنند. علاوه بر این، در صورتی که کیف مدرسه از نظر ظاهری برای بچه ها جذاب نباشد، می تواند باعث عدم استفاده آن ها از محصول شما شود.
اگر این هدایای تبلیغاتی از کیفیت بالایی برخوردار باشد و طرح های خلاقانه و جذاب در آن بکار رود، میتواند تاثیرات تبلیغات شما را دو چندان نماید.

انواع کیف مدرسه تبلیغاتی:
کیف مدرسه تبلیغاتی در جنس های متنوع مثل چرم، برزنت، پارچه ای و غیره تولید می شود. کیف های چرم طبیعی و چرم مصنوعی، میتوانند گزینه مناسبی برای رده های سنی بالاتر باشند. مزیتی که این کیف های تبلیغاتی دارند، این است که علاوه بر ظاهر شکیل خود، به راحتی با یک دستمال نمدار تمیز می شوند.
کیف های تبلیغاتی همچنین در طرح ها و رنگ های مختلف قابل سفارش است. شما می توانید انواع کیف های تبلیغاتی دخترانه، پسرانه، کوله پشتی، کوله کوهنوردی، استخری و غیره را داشته باشید.
کیف مدرسه چرخ دار، کیف مدرسه برزنتی، کیف مدرسه فانتزی و فایبرگلاس از انواع کیف های مدرسه تبلیغاتی به شمار می روند.

نکات مهم برای خرید کیف مدرسه تبلیغاتی:
•  سعی کنید هنگام سفارش این هدایای تبلیغاتی، به دنبال مناسب ترین و راحت ترین کیف مدرسه برای مخاطبان خود باشید. رده سنی آنها را در نظر بگیرید و کیفی را انتخاب کنید که برای آنها هم جذاب باشد و هم راحت!
•  کیف های دو بنده با بندهای پهن و بالشتک بهترین گزینه برای رده سنی پایین می باشد. چرا که سنگینی بار کیف بین دو شانه توزیع می شود و پهن بودن بندها از آسیب دیدن کودک جلوگیری می کند.
•  کیفیت و استحکام کیف مدرسه تبلیغاتی نیز نکته مهمی می باشد که باید هنگام خرید به آن توجه کرد. قطعا نمی خواهید مصرف کننده پس از مدت کوتاهی کیف را دور بیاندازد و تبلیغات شما بی اثر شود. بنابراین هر چه کیفیت کیف های تبلیغاتی بیشتر باشد و چاپ لوگو بر روی آن به روش بهترین انجام شود، میتوان انتظار ماندگاری بیشتری را داشت. 
•  کیف های جین یا کتان معمولا وزن سنگینی پیدا می کنند و مناسب سن های پایین نیستند. در صورتی که برای رده سنی پایین خرید می کنید، باید کیف های مدرسه پارچه ای یا برزنتی را انتخاب نمایید. هر چه میزان تزیینات و سگک های روی کیف کمتر باشد، وزن نهایی آن نیز سبک تر خواهد بود. 

منبع: امیر پرینت