پاور بانک‌های تبلیغاتی
پاور بانک‌ها برای امر شارژ کردن دستگاه‌های الکترونیکی در مکانی که منبع برق در دسترس نیست کاربرد دارد پاور بانک‌ها یک منبع تغذیه همراهی هستند که در حجم‌ها و انواع مختلفی یافت می‌شوند. می‌توان از پاور بانک‌های فلزی، چرمی، خورشیدی و… نام برد. پاور بانک‌های تبلیغاتی در قیمت‌ها و رنگ‌بندی‌های مختلفی جهت تبلیغات وجود. استفاده از پاوربانک برای تبلیغ برندتان‌ایده‌ای بسیار نو و در عین حال کاربردی است. دیدن مکرر برند و یا شماره تماس شما؛ در هنگام استفاده فرد از پاوربانک، تأثیر گذاری بسیار زیادی بر روی وی خواهد داشت.
مزایای استفاده از پاور بانک‌های تبلیغاتی:
امروزه با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از روش‌های نوین دیجیتال را محقق ساخته و از این رو مجموعه‌ها و شرکت‌ها به دنبال این هستند که از روش‌های جدید تبلیغات استفاده کنند یکی از این روش‌های جدید برای تبلیغات استفاده از پاور بانک‌ها هستند. چرا که امروزه تقریباً تمامی افراد از وسایل دیجیتال استفاده می‌کنند و نیاز به پاور بانک‌ها نیز به مرور زمان بیشتر می‌شود. پاور بانک‌های تبلیغاتی بسیار سبک وزن هستند و به راحتی در جیب و یا کیف قرار می‌گیرند و می‌توان آن‌ها را در همه جا با خود حمل کرد از بهترین انتخاب‌های ممکن برای تبلیغ برند شما است و می‌توانید از آن‌ها در کمپین‌های تبلیغاتی خود استفاده کنید.
پاور بانک‌های تبلیغاتی یک هدیه منحصر به فرد می‌باشد و زمانی که مشتری‌ها از شما، خدمات دریافت می‌کنند از دریافت آن بسیار خشنود می‌شوند و احساس خوبی می‌کنند؛ به همین دلیل استفاده از آن‌ها در بخش تبلیغات می‌تواند بسیار پربازده باشند. همچنین یکی از مزیت‌های پاور بانک‌ها آن است که تقریباً همه دستگاه‌های الکترونیکی را شارژ می‌کنند این تکنولوژی کهنه نمی‌شود و برای تمامی جوامع استفاده می‌شود.
تبلیغات با استفاده از پاور بانک‌های تبلیغاتی:
تبلیغات همیشه باید مقرون به صرفه و با کیفیت باشند؛ زیرا این تبلیغات نوعی سرمایه‌گذاری است و باید پس از مدتی بازگردد، اگر این چنین نشود تبلیغات شما قطعاً مشکل دارد از این رو استفاده از پاور بانک‌های تبلیغاتی بسیار سودمند خواهد بود. مشخص است استفاده از پاور بانک‌های تبلیغاتی کمی گران می‌شود ولی سود آن نیز به مراتب بیشتر خواهد بود.
برای استفاده از پاور بانک‌های تبلیغاتی باید به کدام نکات توجه کنیم؟
پاور بانک‌های تبلیغاتی می‌توانند با کمترین میزان شارژ، بازدهی بالایی داشته باشند ولی در ابتدا باید آن‌ها را با استفاده از منبع برق شارژ کنیم در بیشتر پاور بانک‌ها چراغی وجود دارد که میزان شارژدهی و یا میزان شارژی که دارد را نشان می‌دهد از این رو می‌توانیم به این نتیجه برسیم که پاور بانک ما در چه زمانی وسایل ما را شارژ می‌کند و یا در چه زمانی خاموش می‌شود. اغلب پاور بانک‌ها دارای کابل و یک آداپتور می‌باشند که به هم متصل شده و عمل شارژدهی و یا شارژ شدن توسط آنان انجام می‌شوند.
نشانه‌های یک پاور بانک خوب چیست؟
سعی کنید همیشه به دنبال محصولی باشید که هوشمند باشد و زمان شارژدهی معقولی داشته باشد و عمل شارژ کردن بیش از حد طول نکشد. همچنین میزان گرم شدن نباید بیش از حد معمول باشد به صورتی که به دستگاه شما آسیب برساند همینطور هرچه کالا جدیدتر باشد بهتر است؛ و پاور بانک‌های جدید از پورت‌های مخصوصی برخوردارند که امکان شارژ لپ تاپ را نیز به شما می‌دهند.
چاپ بر روی پاور بانک‌های تبلیغاتی:
چاپ قرار گرفته بر روی پاور بانک‌های تبلیغاتی اغلب به صورت چاپ تامپو است؛ و فایل چاپی نسبت به اندازه پاور بانک انتخاب می‌شود. همچنین چاپ برروی پاور بانک‌ها می‌تواند توسط لیزر نیز انجام شود.
چاپ با استفاده از لیزر بر روی پاور بانک تبلیغاتی:
چاپ لیزی بر روی پاور بانک به این صورت است که پاور بانک ما حکاکی و برش لیزی داده می‌شود و لیزر برای ایجاد یک طرح و یا لوگو خاص بر روی پاور بانک مورد استفاده قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های چاپ با استفاده از لیزر می‌توان اینطور گفت که امکان ندارد تبلیغات و یا لوگویی که بر روی پاور بانک چاپ می‌کنید پس از مدتی از بین برود و تبلیغات شما نتیجه بخش نباشد.
شما با انتخاب پاور بانک به عنوان یکی از زیرمجموعه های هدایای تبلیغاتیتان می توانید گامی بزرگ در مسیر گسترش و توسعه ی برند خود داشته باشید.
منبع: امیر پرینت